Poznejte mě...

Jmenuji se Stanislava Tylmanová.

Pocházím z Teplic ze severu Čech, ale jsem srdcem cestovatelka, takže za vámi přijedu v podstatě kamkoliv.

Jsem blíženec, takže vždy jsem nejšťastnější, když mám kolem sebe společnost. Na svatbách je to velice důležité a mnohdy ani hosté nepoznají, že nejsem Vaše příbuzná.

Moje cesta k fotografii začala již ve 12 letech, kdy jsem začala fotit své kamarádky před prostěradlem na starý Olympus. Nebyla jediná oslava, událost, kde bych neměla sebou foťák. 

Postupem času jsem si samozřejmě pořídila kompakt. Tenkrát začala moje láska k Nikonu. Můj první kompakt od Nikonu zanedlouho vystřídala zrdcadlovka d3200, kterou jsem dostala od přátel ke 25.narozeninám. Bylo to pro mě nejkrásnější překvapení a zároveň mi tím chtěli naznačit, že bych se měla posunout dál. 

Tak jsem začala fotit kamarádky, kamarádky s dětmi, a tak jsem se dopracovala k rodinné fotografii. 

Zanedlouho mě oslovily kamarádky, zda bych jim nenafotila svatbu. Totálně rozklepaná jsem jim to tedy nafotila, ale takový stres a strach, zda vše dobře dopadne jsem nikdy nezažila.

Od té doby jsem k rodinné fotografii přidala i tu svatební. Která mě tak naplňuje, že jsem to ani nečekala. Poznávání nových lidí, rodin, zvyků a kultur je pro mě neskutečně vzrušující a vždy se těším znovu na to, až zase budu součástí velkého dne další skvělé rodiny. A za to Vám děkuji! Děkuji, že mohu být součástí Vašeho velkého Dne! 

Co o mě říkají

Kristýna Mikynová doporučuje Stanislava Tylmanová.

Moc děkujeme! Stáňa zapadne snad v každém kolektivu ❤️ vůbec jsme o ní nevěděli, žádný stud před foťákem nebyl 😁 takže naprostá spokojenost. Fotky nádherné, žádné umělé štelování. Jedno obrovské díky!


Petra Kučerová doporučuje Stanislava Tylmanová.

Krása střídá nádheru ☺️ Úžasný přístup,nádherné fotky.Neskutečný profesionál 👏 Děkujeme moc za všechno.Pokud chcete mít jedinečnou svatbu,tak jedině se Staňkou ☺️

Jana Budková doporučuje Stanislava Tylmanová.

Rozhodne doporucuju! Nejen, ze mame doma krasne umelecke fotky od profesionalky, ktera opravdu vi, co dela, ale samotne foceni bylo prijemne. Stana si pro nas vyclenila tolik casu, kolik byla potreba, zadny stres, pospichani. Slo opravdu videt, ze svoji praci dela s laskou. 

Terezka Kracíková doporučuje Stanislava Tylmanová.

Úžasné je slabé slovo . Stáňa probudí chuť k focení u lidí s fobií na focení. Naše svatba byla díky ní nejkrásnější .. Moje pocity z toho dne mě stále hřejí u srdce . Naše rodina myslela ,že je Stáňa dlouholetá kamarádka až tak úžasně mezi nás zapadla. Její práce je dělaná s láskou a proto DOPORUČUJEME!!!